Mój ogródek – Wasze kwiatki – KONKURS

Chciałam Wam przedstawić mój ogródek. Ogródek na metr szeroki, na metr długi, w całości nastawiony na hodowlę jadalnych kwiatów.

Tak niewiele miejsca, a ile dostarczył nam radości;)

miniaturowy ogródek, jadalne kwiaty, hodowla jadalnych kwiatów

Na prędce oznakowany dla panów kosiarzy taśmą ostrzegawczą, której jednak dziwnym trafem nie dostrzegli panowie sprzątający po strzyżeniu żywopłotów:/ Jednak pomimo licznych przeciwności nasz ogródek świetnie funkcjonował od maja, kiedy ledwie przetrwał powodzie, a żywot skończył w sierpniowej burzy gradowej.

grad

Choć okazało się, że niektóre kwiatki nie są takie łatwe do wykończenia, bo błyskawicznie odbiły i pojawiały się aż do przymrozków.

ogródek z jadalnymi kwiatami. klub kwiatożerców, jadalne kwiatki

Po przeprowadzce nie mam już tego skrawka „własnej” ziemi, więc teraz urządzam ogródek balkonowy:)

Ale ten ogródek jest bardzo ważny, bo dzięki niemu udało mi się napisać książkę!

A dla Was mam trzy pakiety nasion jadalnych kwiatów do wysiania na balkonie lub w ogródku. Nasiona pochodzą z tej samej firmy, z której siałam w zeszłym roku, czyli można powiedzieć, że są sprawdzone, ale nie podaję nazwy, bo sponsorem jestem ja, a nie ta firma;)

Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy w komentarzu podać nazwę choć jednego jadalnego kwiatka widocznego na zdjęciach:)

. Klub Kwiatożerców, klub kwiatkojadów, trocheinnacukiernia.home.blog, trochę inna cukiernia, jadalne kwiaty, edible flowers

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s