Moja książka o jadalnych kwiatach

Niezmiernie miło mi poinformować, że napisałam nową, piękną i obszerną książkę o kwiatach jadalnych – w księgarniach pojawiła się 30 marca 2016!  „Jadalne kwiaty

Dla osób, które tu zaglądają w poszukiwaniu mojej poprzedniej książki pt: „Kwiatowa uczta. Jadalne kwiaty w 100 przepisach„, która została wydana nakładem wydawnictwa EGROS, mam informację: nakład „Kwiatowej uczty” jest całkowicie wyczerpany i nie będzie dodruku. 

W „Kwiatowej uczcie” zawarłam ponad 100 przepisów, opisy ponad 70 rodzajów kwiatów, dużą porcję porad i prawie 400 zdjęć.
Tymczasem w nowej książce pt.: „Jadalne kwiaty” zebrałam 180 przepisów, ponad 130 kwiatów i dużo więcej informacji. Książka: „Jadalne kwiaty” jest cały czas dostępna w księgarniach stacjonarnych i internetowych.

Zapraszam również do zajrzenia do mojej książki o jadalnych chwastach pt: „Pyszne chwasty„, gdzie również pojawia się wątek jadalnych kwiatów, jednak przepisy w obu książkach się nie powielają.

Małgorzata Kalemba-Drożdż książki, małgorzata kalemba drożdż blog,
pyszne chwasty jadalne kwiaty

Polecam również „Różane przepisy” i „Smakowite drzewa„, które zostały okrzyknięte najlepszą książką kulinarną roku 2018!

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kulinarnej przygody z niesamowitymi roślinami!
Gosia Kalemba-Drożdż

Reklama

9 myśli na temat “Moja książka o jadalnych kwiatach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s