Olejowy konkurs

Dziś zapraszam Was do konkursu z firmą Semco, producentem olejów tłoczonych na zimno.

konkurs troche inna cukiernia

Zadanie konkursowe polega na napisaniu w komentarzu wierszyka, limeryku, mini eseju (objętość limitowana długością pojedynczego komentarza) o tematyce dowolnej niekoniecznie związanej z olejami, jednak utwór musi zawierać słowa: „Olej to”.
(Zastrzegam sobie prawo do niepublikowania utworów obraźliwych lub wyjątkowo nieobyczajnych.)

Uczestnicy oświadczają, że mają pełne prawo do dysponowania utworem, w trakcie konkursu nie zbywają się praw autorskich do utworu i każda publikacja dzieła poza potrzebami realizacji konkursu wymaga ich zgody.

Wasze dzieła możecie zamieszczać do niedzieli 24 kwietnia do godz. 23.59. Można zgłaszać kilka propozycji, ale każda powinna być w osobnym komentarzu. Wyniki zamieszczę w ciągu trzech dni, zwycięzca proszony jest o przekazanie danych do wysyłki (na terenie RP) w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników.

Autor najciekawszego wg mnie utworu otrzyma zestaw olejów tłoczonych na zimno z nasion: lnu, wiesiołka i czarnuszki od firmy Semco.

Miłej zabawy!

Wyniki konkursu:

Nie wiedziałam, że mam tylu tak bardzo uzdolnionych czytelników 🙂 Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej twórczości. Wybór był niezmiernie trudny, ale zdecydowałam, że nagrodę przydzielę osobie, która mnie najbardziej zaskoczyła. A w mojej własnej, subiektywnej opinii najbardziej zaskakującą interpretację hasła: „olej to” zaproponowała Matka Polka: „O! Lej to głęboki, strzeż się upadku!”

Proszę o przesłanie danych do wysyłki na maila: pinkcake()gazeta.pl

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję wszystkim za udział w zabawie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s