JUŻ JEST! Ocena stanu odżywienia organizmu

Z wielką dumą i radością mogę oznajmić, że wreszcie ukazał się podręcznik do „Żywienia” autorstwa mojego i prof. Kapiszewskiej.

ocena stanu odżywienia organizmu, Maria Kapiszewska, Małgorzata Kalemba-Drożdż

„Ocena stanu odżywienia organizmu” na razie jest dostępna wyłącznie w księgarni Krakowskiej Akademii (klik – jak zamówić) z taką okładką jak po lewej stronie (z tymi kwadracikami). W sieci ogólnopolskich księgarni ukaże się kiedyś w przyszłości z okładką po prawej stronie (z DNA i brokułem). Nie pytajcie, dlaczego własnie tak, ponieważ są rzeczy, których nawet ja nie ogarniam 🙂 

Cieszę się ogromnie, że wreszcie podręcznik się ukazał i moi studenci będą mogli zabrać trochę pracy do domu, a także poprzypominać sobie zagadnienia, które omawialiśmy na zajęciach. 

Nie macie nawet pojęcia, jak strasznie się z tego cieszę!!! 🙂

Ponieważ bardzo Was interesuje zawartość, to na stronie księgarni można obejrzeć spis treści. W tym podręczniku są rozdziały trudne, które wymagają wiedzy biochemicznej, są rozdziały specjalistyczne, które mogą zainteresować niektóre osoby, a są też rozdziały dobre dla każdego niezależnie od posiadanej wiedzy. Szczególnie serdecznie polecam rozdział 6 poświęcony analizie diety, która nie zagłębia się w poziomy spożycia poszczególnych składników odżywczych. Ten rozdział jest bardzo pożyteczny i przeznaczony praktycznie dla każdego. Podobnie mogą się przydać 1, 2 i 3, zaś rozdział 8 pewnie wyda Wam się dość znajomy 🙂 Do kilku rozdziałów konieczne jest laboratorium, ale są ciekawe wstępy teoretyczne, więc przynajmniej można sobie poczytać.

Pozdrawiam
Małgorzata Kalemba-Drożdż 

Reklama

Jedna myśl na temat “JUŻ JEST! Ocena stanu odżywienia organizmu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s