Premiera mojej drugiej książki!

Zgodnie z zapowiedzią, zdradzam Wam niespodziankę: 18 czerwca ukaże się moja druga książka kulinarna: „Pyszne chwasty” wydana przez wydawnictwo Pascal.

Pyszne chwasty, Małgorzata Kalemba-Drożdż, Wydawnictwo Pascal

Znajdziecie w niej garść porad i przepisy kulinarne na przeróżne dania, których głównym składnikiem są dzikie rośliny, które czasem wpraszają się do ogrodów, a nawet zaglądają na parapety. Chwastów, które zamiast kompostować, fajnie jest zjeść. Jeśli obawiacie się, że moja książka to powtórka „Dzikiej kuchni„, to niesłusznie 🙂 Poszłam w zupełnie inną stronę, roślin jest tylko 14, ale przepisów ponad 135. Receptury są wyjątkowe, zbierane i fotografowane przeze mnie przez ostatnie trzy lata. W dodatku większość przepisów podaję w dwóch wersjach: tradycyjnej i wegańskiej.

Wypatrujcie więc pilnie „Pysznych chwastów”! Już wprowadził je do oferty Merlin (klik), Matras  (klik), Empik (klik), Egros (klik), oczywiście Pascal (klik) oraz inne księgarnie, więc można zamawiać 🙂

A tymczasem ogłaszam rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania była moja pierwsza książka „Kwiatowa uczta” z osobistą dedykacją. Przede wszystkim chciałam Wam wszystkim podziękować za ogromną dawkę niesamowicie pozytywnej energii. DZIĘKUJĘ! Naprawdę serce mi się radowało czytając te wszystkie przymiotniki. Określeń, które sprawiły mi szczególną radość było wiele. Wyjątkowo mnie ujęło: „DziękiCiPanieŻeMogęZjeśćCośPysznego!” 😀 Ale nie jest przymiotnikiem i zostało dodane po czasie. Uznałam, że jest wiele wyjątkowych blogów kulinarnych, wiele radosnych i uśmiechniętych, mnóstwo przydatnych i fajnych.
Jednak „rozkwiaszczony” jest tylko jeden 😉 Iza – gratuluję! To słowo jest skrojone w sam raz dla mnie.

Zapraszam do wypatrywania „Pysznych chwastów” w ulubionych księgarniach.

Pozdrawiam cieplutko
Gosia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s